3032 Osmo tvrdý voskový olej Original bezbarvý hedvábně polomatný 3 l (20% zdarma) + zdarma dárek v hodnotě 244 Kč - Anza Elite štětec plochý 100 mm

 
Akce Doprava zdarma
  • 1 z 4
 

Tvrdý bezbarvý olej na dřevo Osmo, který v jednom výrobku jedinečným způsobem spojuje výhody přírodních olejů a vosků. Povrch s úpravou Tvrdým voskovým olejem je nenáchylný k zašpinění, odpuzuje vodu, je odolný proti oděru a příjemný na dotyk. Mimořádně odolný i pro trvalé zatížení. Odolný vůči potu a slinám, i pro děti zcela zdravotně nezávadný. Rezistentní kávě, vínu a cole. Lokálně opravitelný.

AKCE platí do vyprodání zásob !

Dostupnost Skladem
Cena 2 634 Kč bez DPH
3 187,14 Kč / ks    
Značka Osmo
Kategorie Tvrdý voskový olej Bezbarvý
 

Tvrdý voskový olej Osmo

Tvrdý voskový olej Osmo je ideální pro veškeré dřevěné podlahy jako prkna z masivního dřeva (kromě hustých exotických dřevin), palubkové podlahy, podlahy z OSB desek a korkové podlahy. Obzvláště se doporučuje i na povrchy nábytku.

- chrání dřevo zevnitř i z vnějšku
- vytvoří ochranný povrch, který nechá dřevo dýchat
- zesiluje prožitek z fládrování a síly dřeva
- mimořádně odolný
- snadná údržba
- jednoduchá renovace bez nutnosti přebrušování

nezavadny-pro-lidi-zvirata  unikatni-kombinace-oleju-a-vosku

V porovnání s obvyklými systémy nátěrů se použitím rostlinných obsažených látek dosáhne rovnoměrnějšího barevného ztvárnění a také harmonického vzhledu nátěru. Jednoduché použití – bez základního nátěru a mezibroušení – šetří čas a peníze, šetrný ke dřevu s otevřenými póry, neodprýskává, nepraská a neodlupuje se.
Odolný vůči vínu, pivu, cole, kávě, čaji, ovocné šťávě, mléku a vodě podle DIN 68861-1A – žádné skvrny od vody. Uschlý nátěr je nezávadný pro lidi, zvířata a rostliny (odolný vůči slinám a potu podle DIN 53160, vhodný pro dětské hračky podle EN 71.3).

Tvrdý voskový olej Osmo

Barevné odstíny:
č. 3032 bezbarvý, hedvábný polomatný

Pro usnadnění výběru odstínu si můžete objednat vzorové sáčky Osmo Tvrdý voskový olej Original

Velikosti balení: 3 lt

Vydatnost: 1l stačí při 1 nátěru na cca 24 m2

Zpracování/aplikace: Pevným štětcem, kartáčem k natírání podlah nebo válečkem z mikrovláken naneste tence ve směru vláken dřeva a důkladně rozetřete. Nechte schnout za dobrého větrání cca.8 – 10 hodin. Potom proveďte druhý nátěr. Při renovaci plochy již upravené olejem stačí zpravidla 1 nátěr na povrch očištěný od znečištění.
Výsledek úpravy závisí mimo jiné na stavu dřeva, proto je zásadně třeba provést zkušební aplikaci.

Čištění pracovního nářadí: Osmo Čističem štětců (bez aromátů).

Doba schnutí: cca 8-10 hodin (při normálním klimatu, 23°C/50% rel. vlhkost vzduchu). Při nízkých teplotách a/nebo vysoké vlhkosti vzduchu se prodlužuje doba schnutí.

Skladovatelnost: 5 let a déle, je-li výrobek uchováván v těsně uzavřených originálních obalech v suchu.

Bezpečnostní list je k dispozici na vyžádání.

 

odstín (?) 3032 bezbarvý hedvábně polomatný
velikost balení (?) 3 lt (20% zdarma)
odstín (?) bezbarvý polomatný
vydatnost z balení 3 l (?) cca 72 m²
orientační cena nátěru za m² (?) cca 40 Kč/ 1 vrstva
doporučený počet nátěrů (?) 2 vrstvy
doba schnutí (?) min. 10 hodin

logo-nahledOsmo barvy na dřevo na bázi přírodních olejů a vosků, které nechají dřevo dýchat. Oleje uchovávají cenné přírodní vlastnosti dřeva. Vznikne přírodní nátěr, který šetří životní prostředí a je zdravotně nezávadný. Osmo nátěry jsou vyrobeny z čištěných dorůstajících rostlinných surovin. Po zaschnutí jsou Osmo nátěry nezávadné pro člověka, zvířata a rostliny. Osmo barvy na dřevo jsou velmi vydatné, protože obsahují vysoký podíl pevných částic, což jsou oleje, vosky a barevné pigmenty. Díky tomu se výrazně snižuje cena za 1m² natřeného dřevěného povrchu. Barvy Osmo jsou v oblasti nátěrových hmot skutečná značka, která je známá po celém světě. Osmo je známkou kvality z Německa.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.