Osmo 3040 Tvrdý voskový olej transparentně Bílý 0,75 l + zdarma dárek v hodnotě 121 Kč - Anza Elite štětec plochý 50 mm

 
  • 1 z 6
 

Osmo Tvrdý voskový olej barevný je ideální pro ošetření a dekorativní úpravu masivních dřevěných podlah, dřevěných schodišť, selských prken, palubek, OSB desek, korkových podlah a masivního nábytku. Doporučuje se pro světlá, tuzemská dřeva. Fládrování dřeva zůstane rozeznatelné. Rezistentní kávě, vínu a cole. Odolný vůči potu a slinám, i pro děti zcela zdravotně nezávadný.

Dostupnost Skladem
Cena 889 Kč bez DPH
1 075,69 Kč / ks    
Značka Osmo
Kategorie Tvrdý voskový olej Barevný
 

Transparentně barevný polomatný nátěr na dřevo, který v jednom výrobku jedinečným způsobem spojuje výhody přírodních olejů a vosků. Povrch s úpravou Tvrdým voskovým olejem Barevným je nenáchylný k zašpinění, odpuzuje vodu, je odolný proti oděru a příjemný na dotyk. V porovnání s obvyklými systémy nátěrů se použitím obsažených rostlinných látek dosáhne rovnoměrnějšího barevného ztvárnění a také harmonického vzhledu nátěru. Šetrný ke dřevu, s otevřenými póry, neodprýskává, nepraská a neodlupuje se.
Odolný vůči vínu, pivu, cole, kávě, čaji, ovocné šťávě, mléku a vodě podle DIN 68861-1A – žádné skvrny od vody. Uschlý nátěr je nezávadný pro lidi, zvířata a rostliny (odolný vůči slinám a potu podle DIN 53160, vhodný pro dětské hračky podle EN 71.3).

nezavadny-pro-lidi-zvirata  unikatni-kombinace-oleju-a-vosku

Barevný odstín: 3040 transparentně bílý

Tvrdý voskový olej barevný vytvoří barevně transparentní zbarvení povrchu dřeva ve vybraném odstínu.

Tablo - rychlý přehled odstínů - Tvrdý voskový olej Barevný

Důležité: Výsledek úpravy závisí mimo jiné na stavu a druhu dřeva, proto je zásadně třeba provést zkušební aplikaci.

Pro usnadnění výběru odstínu si můžete objednat vzorové sáčky Osmo tvrdý voskový olej barevný

Vydatnost: 1l stačí při 1 nátěru na cca 24 m²

Obsažené látky: Na bázi přírodních olejů a vosků (slunečnicový olej, sojový olej, bodlákový olej, karnaubový a kandelinový vosk), parafínů, oxidů železa a organických pigmentů, oxidu titaničitého (bílý pigment), sikativ (sušidel) a vodu odpuzující přídavné látky. Obsahuje dearomatizovaný lakový benzín (bez obsahu benzenu).

Zpracování:
Transparentně barevný: Pevným štětcem nebo Osmo válečkem z mikrovláken naneste tence ve směru vláken dřeva a důkladně rozetřete. Nechte schnout za dobrého větrání 24 hodin. Pokud je požadována silnější intenzita barvy, postup opakujte (aplikujte maximalně 2 nátěry avšak pouze na nábytek. V případě podlah pouze 1 nátěr a po zaschnutí 1 nátěr Tvrdý voskový olej Original 3032 nebo 3062 nebo 3065 nebo 3011).
Neaplikujte již žádný třetí nátěr !

Lehce barevný efekt moření: Během 20 minut po nanesení setřít hadříkem nebo bílým padem ve směru vláken dřeva. Nechte schnout za dobrého větrání. Konečný nátěr 1x Tvrdý voskový olej Original 3032 nebo 3062 nebo 3065 nebo 3011).
Intenzivně barevný: K tomu doporučujeme Osmo Dekorační vosk. Konečný nátěr 1x Tvrdý voskový olej Original.

Velikosti balení: 0,75 lt

Čištění pracovního nářadí: Osmo Čističem štětců (bez aromátů).

Doba schnutí: cca 48 hodin (při normálním klimatu, 23°C/50% rel. vlhkost vzduchu). Při nízkých teplotách nebo vysoké vlhkosti vzduchu se prodlužuje doba schnutí.

Skladovatelnost: 5 let a déle, je-li výrobek uchováván v těsně uzavřených originálních obalech v suchu.

Pozor: Tekutým výrobkem napuštěný textil po použití okamžitě vyperte nebo uchovávejte ve vzduchotěsně uzavřené kovové nádobě (nebezpečí samovznícení).

Bezpečnostní list je k dispozici na vyžádání.

odstín (?) 3040 Transparentně bílý
velikost balení (?) 0,75 lt
vydatnost z 1 litru (?) cca 24 m²
orientační cena nátěru za m² (?) cca 49 Kč/ 1 vrstva
doporučený počet nátěrů podlahy (?) 1 vrstva (druhou vrstvu nutno provést bezbarvým odstínem)
doba schnutí (?) min. 24 hodin (ideálně 48 hodin)

logo-nahledOsmo barvy na dřevo na bázi přírodních olejů a vosků, které nechají dřevo dýchat. Oleje uchovávají cenné přírodní vlastnosti dřeva. Vznikne přírodní nátěr, který šetří životní prostředí a je zdravotně nezávadný. Osmo nátěry jsou vyrobeny z čištěných dorůstajících rostlinných surovin. Po zaschnutí jsou Osmo nátěry nezávadné pro člověka, zvířata a rostliny. Osmo barvy na dřevo jsou velmi vydatné, protože obsahují vysoký podíl pevných částic, což jsou oleje, vosky a barevné pigmenty. Díky tomu se výrazně snižuje cena za 1m² natřeného dřevěného povrchu. Barvy Osmo jsou v oblasti nátěrových hmot skutečná značka, která je známá po celém světě. Osmo je známkou kvality z Německa.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.