Osmo kartáč (štětec) na podlahy

 
Doprava zdarma
  • 1 z 3
 

Podlahový štětec (kartáč) Osmo s přírodním vlasem, nastavitelným držákem k natírání podlah.

Cena od 788 Kč bez DPH
od 953,48 Kč / ks
Značka Osmo
Kategorie Štětce
Zvolte variantu
velikost, šíře mm: 150 mm Momentálně nedostupné 953,48 Kč / ks
788 Kč bez DPH
   
velikost, šíře mm: 220 mm Skladem 1 098,68 Kč / ks
908 Kč bez DPH
   
velikost, šíře mm: 400 mm Na dotaz 1 724,25 Kč / ks
1 425 Kč bez DPH
   
 

Osmo kartáč - podlahový štětec pro snadné manuální zpracování olejů a vosků. Podlahový kartáč Osmo je zvláště vhodný pro natírání tvrdovoských olejů a dekoračních vosků v interiérech a také je vhodný pro povrchové ošetření terasových a balkonových prken.

Osmo kartáč k natírání podlah v šíři 150 mm se hodí pro natírání terasových a balkonových prken.
Osmo kartáč k natírání podlah v šíři 220 mm je ideální pro natírání interiérových podlah tvrdým voskovým olejem, dekoračním voskem nebo olejovým mořidlem.
Osmo kartáč k natírání podlah v šíři 400 mm je vhodný pro ošetření velkých podlahových ploch tvrdým voskovým olejem.

logo-nahledOsmo barvy na dřevo na bázi přírodních olejů a vosků, které nechají dřevo dýchat. Oleje uchovávají cenné přírodní vlastnosti dřeva. Vznikne přírodní nátěr, který šetří životní prostředí a je zdravotně nezávadný. Osmo nátěry jsou vyrobeny z čištěných dorůstajících rostlinných surovin. Po zaschnutí jsou Osmo nátěry nezávadné pro člověka, zvířata a rostliny. Osmo barvy na dřevo jsou velmi vydatné, protože obsahují vysoký podíl pevných částic, což jsou oleje, vosky a barevné pigmenty. Díky tomu se výrazně snižuje cena za 1m² natřeného dřevěného povrchu. Barvy Osmo jsou v oblasti nátěrových hmot skutečná značka, která je známá po celém světě. Osmo je známkou kvality z Německa.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.