Osmo systémová teleskopická tyč 120 - 200 cm

 
 

Osmo teleskopická nastavitelná tyč vhodná pro kartáče a držadla Osmo.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 669 Kč bez DPH
809,49 Kč / ks    
Značka Osmo
Kategorie Prodlužovací tyče
 

Osmo systémová teleskopická tyč je určena pro nářadí Osmo. Technologie Quick connect nám dovoluje jednoduše a rychle kombinovat Osmo nářadí s různými násadami. Teleskopická tyč Osmo je díky délkovému nastavení 120 - 200 cm skvělým pomocníkem při natírání podlah a teras a zároveň nám šetří záda při práci.

logo-nahledOsmo barvy na dřevo na bázi přírodních olejů a vosků, které nechají dřevo dýchat. Oleje uchovávají cenné přírodní vlastnosti dřeva. Vznikne přírodní nátěr, který šetří životní prostředí a je zdravotně nezávadný. Osmo nátěry jsou vyrobeny z čištěných dorůstajících rostlinných surovin. Po zaschnutí jsou Osmo nátěry nezávadné pro člověka, zvířata a rostliny. Osmo barvy na dřevo jsou velmi vydatné, protože obsahují vysoký podíl pevných částic, což jsou oleje, vosky a barevné pigmenty. Díky tomu se výrazně snižuje cena za 1m² natřeného dřevěného povrchu. Barvy Osmo jsou v oblasti nátěrových hmot skutečná značka, která je známá po celém světě. Osmo je známkou kvality z Německa.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.