Osmo nanášecí rouno na olejové barvy 120 x 250 mm

 
  • 1 z 2
 

Nanášecí rouno na olejové barvy nasaďte na Osmo držadlo s kloubem a nanášejte v tenké vrstvě jakékoliv barevné varianty olejů.

Dostupnost Skladem
Cena 268 Kč bez DPH
324,28 Kč / ks    
Značka Osmo
Kategorie Nanášecí rouna a pady
 

Nanášecí rouno na olejové barvy nasaďte na Osmo držadlo na pad s kloubem a nanášejte v tenké vrstvě jakékoliv barevné varianty olejů. Nanášecí rouno je skvělou aplikační pomůckou pomocí které, vytvoříte opticky perfektní barevné ztvárnění barevných dřevěných povrchů. Během aplikace v pracovních přestávkách stačí dát rouno do igelitového pytlíku a zamezit tak přístupu vzduchu, aby rouno vlivem schnutí olejů neztvrdlo. Rozměry rouna 120 x 250 mm.

logo-nahled

Osmo barvy na dřevo na bázi přírodních olejů a vosků, které nechají dřevo dýchat. Oleje uchovávají cenné přírodní vlastnosti dřeva. Vznikne přírodní nátěr, který šetří životní prostředí a je zdravotně nezávadný. Osmo nátěry jsou vyrobeny z čištěných dorůstajících rostlinných surovin. Po zaschnutí jsou Osmo nátěry nezávadné pro člověka, zvířata a rostliny.

Osmo barvy na dřevo jsou velmi vydatné, protože obsahují vysoký podíl pevných částic, což jsou oleje, vosky a barevné pigmenty. Díky tomu se výrazně snižuje cena za 1m² natřeného dřevěného povrchu. Barvy Osmo jsou v oblasti nátěrových hmot skutečná značka, která je známá po celém světě. Osmo je známkou kvality z Německa.