Osmo 8025 čistič dřevěných teras (koncentrát) 5 l

 
Doprava zdarma
 

OSMO 8025 Čistič dřevěných teras se zvláště hodí k čištění veškerých venkovních dřevěných podlah a také na pohledové zábrany, ploty a zahradní nábytek ze dřeva. Vysoce účinný a vydatný koncentrát, který intenzivně čistí do hloubky.

Dostupnost skladem k dodání do 4 prac.dnů
Cena 1 483,47 Kč bez DPH
1 795 Kč / ks    
Značka Osmo
Kategorie čističe dřeva
 

Osmo 8025 Čisticí prostředek na dřevěné terasy je vysoce účinný čisticí koncentrát, vhodný pro čištění jak neošetřených, tak i naolejovaných dřevěných teras.

Použití: Pro čištění veškerých venkovních dřevěných povrchů jako jsou terasy, zástěny, ploty a dřevěný zahradní nábytek.

Příprava: Uvolněte a odstraňte z povrchu dřeva nečistoty (pevným koštětem nebo ručním kartáčem).

Pokyny pro aplikaci: Z koncentrát Osmo Čisticí prostředek na dřevěné terasy připravte mycí roztok naředěním vodou v poměru 1:25 až maximálně 1:1, ředění závisí na stupni znečištění. Povrch vydrhněte kartáčem ve směru vláken dřeva. Pro mechanické čištění dřevěných teras doporučujeme použít Osmo čisticí stroj na terasy. Po vyčištění spláchněte čistou vodou.
Poznámka: Zamezte přímému styku s užitkovými nebo okrasnými rostlinami. Pro obnovení/úpravu již zašedlých ploch doporučujeme použít Osmo Odšeďovač dřeva Gel č. 6609, pro odstranění zašednutí. Po zaschnutí doporučujeme aplikovat finální nátěr jednou vrstvou Osmo Terasového speciálního oleje s pigmentovým základem (např. Osmo Olej na bangkirai, Osmo Olej na modřín apod.)

Vydatnost: přibližně 30 – 100 m2 v závislosti na stupni znečištění

Velikost balení: 5 lt

Složení: 5 15 % anionických povrchově aktivních látek, < 5 % neiontových povrchově aktivních látek, konzervační prostředek (methylchloroisothiazolinon, methylisothiazolinon).

Bezpečnostní opatření: Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Skladování: Trvanlivost 5 let nebo déle, je-li výrobek uchováván v těsně uzavřených obalech na suchých místech.

velikost balení (?) 5 lt

logo-nahled

Osmo barvy na dřevo na bázi přírodních olejů a vosků, které nechají dřevo dýchat. Oleje uchovávají cenné přírodní vlastnosti dřeva. Vznikne přírodní nátěr, který šetří životní prostředí a je zdravotně nezávadný. Osmo nátěry jsou vyrobeny z čištěných dorůstajících rostlinných surovin. Po zaschnutí jsou Osmo nátěry nezávadné pro člověka, zvířata a rostliny.

Osmo barvy na dřevo jsou velmi vydatné, protože obsahují vysoký podíl pevných částic, což jsou oleje, vosky a barevné pigmenty. Díky tomu se výrazně snižuje cena za 1m² natřeného dřevěného povrchu. Barvy Osmo jsou v oblasti nátěrových hmot skutečná značka, která je známá po celém světě. Osmo je známkou kvality z Německa.