Anza Wash-Down brush 2K - čistící kartáč syntetický

 
 

Čistící odolný kartáč s lehkým syntetickým vláknem vhodný k odstranění řas a povlaků nečistot.

Dostupnost Skladem
Cena 282 Kč bez DPH
341,22 Kč / ks    
Značka Anza
Kategorie Pracovní pomůcky
 

Ergonomicky tvarovaná rukojeť čistícího kartáče snižuje únavu v ruce a zároveň zajišťuje správné uchopení. Možnost použití s prodlužovací tyčí Anza. Pomocí mycího kartáče naneste vodu a čistící prostředek a opatrně kartáčujte znečištěné plochy (např. fasády, balkóny)

Šířka kartáče 165mm, hloubka (tloušťka) 50mm a délka syntetických vláken 70 mm.

 

logo Anza

Anza je předním švédským výrobcem štětců, válečků a malířského nářadí ve Skandinávii a neustále se vyvíjí podle potřeb malířů a řemeslníků.

Výzvou pro společnost Anza je, aby se natírání stalo hrou. Vše podstatné, co s tím souvisí, se začalo odvíjet v roce 1946. Dnes je Anza předním dodavatelem malířských nástrojů v severských zemích a neustále obnovuje své portfolio a významně zvyšuje úroveň vývozu. Nemůžete se stát lídrem na trhu jen tak náhodou. Stali se jedničkou díky tomu, že se zájmem sledovali a akceptovali požadavky svých zákazníků a všech uživatelů malířských produktů. Profesionální malíři a taktéž běžní uživatelé poskytli Anze dostatečné množství cenných rad a právě to značce Anza pomohlo vytvořit správné produkty.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.