Osmo UV ochranný olej 420 EXTRA 3 lt (20% zdarma)

 
Akce Tip Doprava zdarma
  • 1 z 7
 

Transparentní UV ochranný olej pro použití v exteriéru. Na bázi přírodních olejů/vosků – mikroporézní. Vytváří perlový efekt vody. Neloupe se, netvoří šupinky. 2 v 1 – základový i svrchní nátěr v jednom. Povrch chráněný proti houbám, plísním a řasám. Ochranný UV faktor 12. Schne za cca 12 hodin. Vydatnost cca 18 m2 při jednom nátěru.

AKCE platí do vyprodání zásob !

Dostupnost Skladem
Velikost balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Cena 1 896,69 Kč / ks bez DPH
2 294,99 Kč / ks    
Značka Osmo
Kategorie Barvy na dřevo - venkovní
 

Osmo UV ochranný olej EXTRA polomatný - bezbarvý

Popis výrobku
Osmo UV ochranný olej bezbarvý Extra je polomatný bezbarvý nátěr na dřevo na bázi přírodních olejů k použití do vnějších prostor. Tím že má otevřené póry, může dřevo dýchat a snižuje bobtnání a smršťování. Odpuzuje vodu. Neodprýskává, nepraská a neodlupuje se. Jako konečný nátěr na již barevně upravené dřevo Osmo UV ochranný olej bezbarvý Extra výrazně prodlužuje interval renovace. Jako samostatný nátěr po 2 nánosech zamezuje procesu šednutí na svislém povrchu s ochranným UV faktorem 12 v porovnání se dřevem bez úpravy. Nátěr obsahuje biocidní účinné látky na ochranu proti napadení plísní, řasou a houbou. Bez obrušování jednoduše přetřít. Snadno se roztírá bez znatelných okrajů u nánosu. Během natírání nezasýchá.

Oblasti použití
Na všechny svislé dřevěné plochy ve vnějších prostorách: dveře, okna a okenice (rozměrově přesné stavební díly); přístřešky pro auta, dřevěné fasády, balkóny, ploty, pergoly, zahradní nábytek a zahradní domky (rozměrově nepřesné stavební díly).

Velikosti balení: 3 lt

Vydatnost: 1 litr stačí při jednom nátěru na cca 18 m².

Příprava:
Povrch dřeva musí být suchý, čistý a nesmí být vystaven mrazu (max. 20% vlhkost dřeva). Osmo UV ochranný olej bezbarvý Extra je hotový přímo k natírání, neředit. Důkladně promíchat. Staré nátěry s otevřenými póry důkladně očistěte. Staré lakové nátěry a barvy odstraňte. Hladké povrchy neobrušujte jemnějším brusným papírem než P 120. Doporučujeme první nátěr zabarveným olejem jako např. UV ochranný olej barevný, Jednorázová lazura, Ochranná olejová lazura nebo Selská barva.

Zpracování:
Naneste pevným štětcem (Plochý štětec) tence na čistou a suchou plochu ve směru vláken dřeva a rovnoměrně rozetřete. Potom proveďte druhý nátěr. K přetření již barevně upraveného povrchu nebo při renovaci stačí zpravidla 1 nátěr na plochu očištěnou od nečistot. Výsledný nátěr závisí na stavu podkladu, proto je zásadně třeba provést zkušební nátěr.

Čištění pracovního nářadí: Osmo Čističem štětců (neobsahuje benzen).

Doba schnutí: Cca 12 hodin (při normálním klimatu, 23°C/50% rel.vlhkost vzduchu). Při nízkých teplotách a/nebo vysoké vlhkosti vzduchu se prodlužuje doba schnutí.

Pozor: Tekutým výrobkem napuštěný textil po použití okamžitě vyperte nebo uchovávejte ve vzduchotěsně uzavřené kovové nádobě (nebezpečí samovznícení).

typ nátěru UV oleje
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.