Osmo SuperPAD červený, malý 20 x 95 x 155 mm

 
 

Osmo SuperPAD červený má univerzální použití a používá se jak pro čištění, tak pro nanášení olejů a vosků. SuperPAD červený je ideální pro ruční stržení zvednutých dřevních vláken po zaschnutí prvního nátěru.

Dostupnost Skladem
Cena 49 Kč bez DPH
59,29 Kč / ks    
Značka Osmo
Kategorie Pracovní pomůcky
 

Osmo SuperPAD červený je vhodný k nasazení na Osmo ruční držadlo se suchým zipem. Osmo SuperPAD červený se hodí pro středně tvrdé druhy dřeva. Po zaschnutí prvního nátěru je SuperPAD červený vhodný k šetrnému stržení vystouplých vláken dřeva a získání dokonale hladkého povrchu dřeva. SuperPAD červený má univerzální použití a používá se jako pro čištění tak pro nanášení, zapracování i zaleštění olejů a vosků. Ruční PADyjsou ideálním pomocníkem při zapracování olejů tam, kde nelze provádět strojní nanášení a zaleštění olejů a vosků. Ruční SuperPAD je vhodný pro ošetření rohů místností, schodů, svislých ploch, nábytku a menších podlahových ploch.

logo-nahledOsmo barvy na dřevo na bázi přírodních olejů a vosků, které nechají dřevo dýchat. Oleje uchovávají cenné přírodní vlastnosti dřeva. Vznikne přírodní nátěr, který šetří životní prostředí a je zdravotně nezávadný. Osmo nátěry jsou vyrobeny z čištěných dorůstajících rostlinných surovin. Po zaschnutí jsou Osmo nátěry nezávadné pro člověka, zvířata a rostliny. Osmo barvy na dřevo jsou velmi vydatné, protože obsahují vysoký podíl pevných částic, což jsou oleje, vosky a barevné pigmenty. Díky tomu se výrazně snižuje cena za 1m² natřeného dřevěného povrchu. Barvy Osmo jsou v oblasti nátěrových hmot skutečná značka, která je známá po celém světě. Osmo je známkou kvality z Německa.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.