Osmo 7394 Vosk na dřevo do vnitřních prostor - bílý krycí 0,75 l

 
  • 1 z 2
 

Osmo Vosk na dřevo do vnitřních prostor se hodí na ochranu a dekorativní zušlechtění dřeva uvnitř. Obložení stěn a stropů, lišty a trámy a také nábytek, dveře a dětské hračky. Není třeba ani základní nátěr ani broušení mezi nátěry. Snadné zpracování. Lze lehce provádět práce nad hlavou. Neutrální zápach a zdravé klima v místnosti.

Dostupnost skladem k dodání do 4 prac.dnů
Cena 804,96 Kč bez DPH
974 Kč / ks    
Značka Osmo
Kategorie OSMO vosk do vnitřních prostor
 

Vosk na dřevo

Popis produktu: Transparentní nebo krycí hedvábně matný a odolný nátěr na dřevo voskového charakteru pro použití ve vnitřních prostorách. OSMO Vosk na dřevo do vnitřních prostor je vodoodpudivý, odolný vůči zašpinění, odolný vůči otěru, a dodává dřevu příjemný pocit na dotyk. Struktura dřeva zůstává viditelná.
Snadno aplikovatelný nátěr bez nutnosti podkladového nátěru nebo potřeby přebrušování – šetří čas a peníze. Mikroporézní, nepraská, neloupe se, netvoří šupinky. Po zaschnutí je nátěr neškodný pro lidi, zvířata a rostliny (odolný vůči potu a slinám podle normy DIN 53160, vhodné i pro dětské hračky v souladu s požadavky normy EN 71.3).

Doporučené použití:
OSMO Vosk do vnitřních prostor je vhodný pro ochranu a dekorativní zušlechtění dřeva v interiéru: obklady stěn a stropů, lišty, nosníky stejně jako nábytek, dveře a dětské hračky. Je také vhodný jako základní renovační nátěr pro dřevo, průmyslově ošetřené přípravkem Osmo Vosk bílý transparentní (7393) nebo Classic bílá (7394) a také pro renovaci starých dřevěných stropů a podhledů z palubek.

Složení: Na bázi polymerní disperze a vosků, oxidu titaničitého (bílý pigment), přídavných a konzervačních látek. Rozpouštědlo: voda.

Příprava:
Dřevěný povrch musí být čistý, suchý a nesmí být pokryt námrazou (maximální vlhkost
18%, teplota pro natírání + 10 °C). OSMO Vosk do vnitřních prostor je připraven k přímému použití, prosím neřeďte. Před aplikací důkladně promíchejte.
Před aplikací nátěru pečlivě očistěte staré mikroporézní nátěry, staré vrstvy barev a laků důkladně odstraňte.
Dřevo dříve ošetřené OSMO Voskem do vnitřních prostor je zpravidla třeba jen důkladně očistit a přetřít. Výsledný nátěr závisí na vlastnostech dřeva, doporučujeme vždy provést zkušební nátěr.

Aplikace:
Přípravek naneste v tenké vrstvě plochým Osmo štětcem nebo Osmo válečkem z mikrovlákna ve směru vláken dřeva a pečlivě rozetřete. Nechte zaschnout po dobu 3 – 4 hodin.

Čištění pracovního nářadí: Okamžitě po použití vyčistěte vodou a mýdlem.

Doba schnutí:
Přibližně 3 - 4 hod. (za běžných klimatických podmínek: 23°C/50% relativní vzdušná vlhkost). Při nižších teplotách a/nebo vyšší vzdušné vlhkosti se prodlužuje dobu schnutí.

Vydatnost: 1 l přípravku Osmo Vosk pro obytné místnosti postačí při jednom nátěru na plochu 16 m2. Vydatnost nátěru závisí ve velké míře na vlastnostech daného dřeva.
Udané vydatnosti vychází z hladkých a hoblovaných povrchů. Ostatní typy povrchů mohou vykazovat odlišnosti ve spotřebě.

Balení: 0,75 l

Odstíny:
7394 Krycí bílý

Upozornění: Jediný nátěr Osmo Voskem do vnitřních prostor krycím vytvoříte již silně zabarvený povrch jako při aplikaci dvojího nátěru Vosku do vnitřních prostor transparentním.

odstín (vzhled nátěru) (?) 7394 bílý krycí
velikost balení (?) 0,75 lt

logo-nahled

Osmo barvy na dřevo na bázi přírodních olejů a vosků, které nechají dřevo dýchat. Oleje uchovávají cenné přírodní vlastnosti dřeva. Vznikne přírodní nátěr, který šetří životní prostředí a je zdravotně nezávadný. Osmo nátěry jsou vyrobeny z čištěných dorůstajících rostlinných surovin. Po zaschnutí jsou Osmo nátěry nezávadné pro člověka, zvířata a rostliny.

Osmo barvy na dřevo jsou velmi vydatné, protože obsahují vysoký podíl pevných částic, což jsou oleje, vosky a barevné pigmenty. Díky tomu se výrazně snižuje cena za 1m² natřeného dřevěného povrchu. Barvy Osmo jsou v oblasti nátěrových hmot skutečná značka, která je známá po celém světě. Osmo je známkou kvality z Německa.