Osmo 8019 Intenzivní čistič dřevěných podlah 5 L

 
Doprava zdarma
 

OSMO 8019 koncentrát je vysoce účinný lehce alkalický speciální čistič pro odstraňování organických a anorganických nečistot ve vnitřních a venkovních prostorách. Ideální pro intenzivní čištění olejovaných a voskovaných dřevěných povrchů před vlastním ošetřením oleji a vosky OSMO.

Dostupnost skladem k dodání do 4 prac.dnů
Cena 2 332 Kč bez DPH
2 821,72 Kč / ks    
Značka Osmo
Kategorie Čističe a ošetřující oleje a vosky - údržba a péče
 

Intenzivní čistič 8019 Koncentrát
Vysoce účinný lehce alkalický speciální čistič pro odstraňování organických a anorganických nečistot ve vnitřních a venkovních prostorách. Ideální pro intenzivní čištění olejovaných a voskovaných dřevěných povrchů před vlastním ošetřením nátěrovými hmotami OSMO.

Pokyny pro použití: Olejem nebo voskem ošetřené dřevěné povrchy jako jsou podlahy, dřevěné terasy, nábytek stejně jako plasty, ušlechtilé oceli, WPC (Wood-Plastic Composite) a BPC (Bambus Polymer Composite) a ostatní vodě odolné materiály.

Pokyny pro aplikaci: Koncentrát nařeďte vodou v poměru 1:10 až 1:20. Na ušpiněnou plochu naneste čistič, nechte špínu, ať se uvolní, a následně setřete čistou vodou. V každém případě vyzkoušejte vhodnost přípravku pro daný povrch. Pro strojní čištění podlah doporučujeme jednokotoučový kartáčový čistící stroj (např. Osmo FloorXcenter) s červenými nebo zelenými čisticími kotouči (pady). Poté pro odstranění nečistot použijte Osmo vlhký mop nebo čistý bavlněný hadr, neuvolňující vlákna.

Vydatnost: 1 litr postačí na 1 aplikaci ( dle stupně znečištění) pro 30-100 m².

Upozornění: Olejované a voskované povrchy se po použití Osmo Intenzivního čističe ošetří odpovídající Osmo nátěrovou hmotou. Nepoužívejte neředěné. Nepoužívejte pouze na části ploch. Na neznámých nátěrech může dojít ke změně barvy nebo struktury původního povrchu. Dřeva, s vysokým podílem obsažených látek (zvláště dub) se při kontaktu s neředěným Osmo Intenzivním čističem zbarví tmavě. I v případě ředěného čističe doporučujeme v každém případě vyzkoušet. Zabraňte zaschnutí roztoku na čištěném povrchu. Není určeno k dennímu čištění.

Skladování: 2 roky a více, je-li originální výrobek uchován dobře uzavřený.

Balení: 5 lt

velikost balení (?) 5 lt

logo-nahled

Osmo barvy na dřevo na bázi přírodních olejů a vosků, které nechají dřevo dýchat. Oleje uchovávají cenné přírodní vlastnosti dřeva. Vznikne přírodní nátěr, který šetří životní prostředí a je zdravotně nezávadný. Osmo nátěry jsou vyrobeny z čištěných dorůstajících rostlinných surovin. Po zaschnutí jsou Osmo nátěry nezávadné pro člověka, zvířata a rostliny.

Osmo barvy na dřevo jsou velmi vydatné, protože obsahují vysoký podíl pevných částic, což jsou oleje, vosky a barevné pigmenty. Díky tomu se výrazně snižuje cena za 1m² natřeného dřevěného povrchu. Barvy Osmo jsou v oblasti nátěrových hmot skutečná značka, která je známá po celém světě. Osmo je známkou kvality z Německa.