Osmo 8016 Wisch Fix 5 l

 
Doprava zdarma
 

Koncentrovaný čistící prostředek pro denní čištění a ošetřování dřevěných podlah, nábytku a ostatních dřevěných ploch. Vyvinutý zejména pro olejované a voskované dřevěné podlahy a nábytek s možností využití i pro lakované povrchy, pro kamenné podlahy a korek.

Dostupnost skladem k dodání do 4 prac.dnů
Cena 2 121 Kč bez DPH
2 566,41 Kč / ks    
Značka Osmo
Kategorie Čističe a ošetřující oleje a vosky - údržba a péče
 

OSMO Wisch-Fix je vodou ředitelný koncentrovaný čisticí prostředek pro denní čištění a ošetřování, speciálně určený pro olejované a voskované dřevěné podlahy a nábytek s možností využití i pro lakované povrchy, kamenné podlahy a podlahy z korku. Obsahuje mýdla na bázi přírodních olejů a dřevo během čištění nevysušuje. Při pravidelném používání vytváří výrobek Wisch-Fix snadno udržovatelný a hladký neklouzavý povrch. Ve vodě rozpustné složky snižují výskyt šmouh a nevytvářejí povlaky. Výrobek je šetrný k pokožce, neobsahuje barviva ani parfémy, je biologicky rozložitelný, neobsahuje organická rozpouštědla, neemituje žádné škodlivé látky a je tudíž vhodný pro zdravý životní styl.

Oblasti použití:
Zvláště vhodný pro čištění a ošetřování olejovaných a voskovaných dřevěných podlah, lze použít i pro lakované dřevěné plochy, korkové, laminátové, kamenné podlahy, PVC stejně jako nábytek, dveře, obklady stěn a stropů.

Velikost balení: 5 lt


Vydatnost na litr: 1 uzávěr přípravku Wisch- Fix na 2 litry vody


Použití:
Ruční: OSMO Wisch–Fix je ideální pro aplikaci Osmo Sprej mopem. Pro běžnou každodenní údržbu znečištěných ploch postačí dávkování 1 uzávěr výrobku Wisch–Fix na 2 litry vody. Setřete podlahu dobře na vlhko, ne na mokro. V případě ošetřování kuchyňských pracovních desek nebo menších ploch stírejte dobře vyždímaným hadříkem bez žmolků.
Správné dávkování šetří náklady a chrání životní prostředí. V porovnání s běžnými ( nekoncentrovanými ) výrobky, potřebujete pouze velmi malé množství koncentrátu.
Nemíchejte s jinými čistícími prostředky!

Složení: Na bázi přírodních rostlinných olejů, 5 – 15 % přírodních mýdel (anionické povrchově aktivní látky); < 5 % neionických tenzidů, pečující složky, pomocné látky a konzervační činidla.

velikost balení (?) 5 lt

logo-nahled

Osmo barvy na dřevo na bázi přírodních olejů a vosků, které nechají dřevo dýchat. Oleje uchovávají cenné přírodní vlastnosti dřeva. Vznikne přírodní nátěr, který šetří životní prostředí a je zdravotně nezávadný. Osmo nátěry jsou vyrobeny z čištěných dorůstajících rostlinných surovin. Po zaschnutí jsou Osmo nátěry nezávadné pro člověka, zvířata a rostliny.

Osmo barvy na dřevo jsou velmi vydatné, protože obsahují vysoký podíl pevných částic, což jsou oleje, vosky a barevné pigmenty. Díky tomu se výrazně snižuje cena za 1m² natřeného dřevěného povrchu. Barvy Osmo jsou v oblasti nátěrových hmot skutečná značka, která je známá po celém světě. Osmo je známkou kvality z Německa.