Osmo 3015 Regenerační kapalný vosk 1 l

 
 

Osmo Regenerační kapalný vosk oživuje dřevo, je snadno aplikovatelný a umožňuje rychlou a ekonomickou aplikaci.

Dostupnost Skladem
Cena 758 Kč bez DPH
917,18 Kč / ks    
Značka Osmo
Kategorie Čističe a ošetřující oleje a vosky - údržba a péče
 

Popis produktu:
Osmo Regenerační kapalný vosk je speciálně vytvořen pro občasné oživení a údržbu dřevěných podlah, ošetřených přípravkem Osmo Tvrdý voskový olej, stejně jako nábytku a dalších interiérových olejovaných a voskovaných dřevěných ploch.

Doporučené použití:
Osmo Regenerační kapalný vosk je ideální pro oživení a údržbu všech dřevěných ploch, ošetřených přípravkem Osmo Tvrdý voskový olej.

Složení:
Na bázi syntetických a přírodních vosků (karnaubový vosk, včelí vosk). Podrobné informace o složkách jsou k dispozici na vyžádání.

Skladování:
Doba použitelnosti je 2 roky a více, je-li plechovka uchována dobře uzavřená na suchém místě při teplotách v rozmezí 5°C – 35 °C. Nevystavujte během přepravy působení mrazu!

Příprava:
Dřevěný povrch musí být před aplikací prostý prachu a suchý. Pro dosažení tohoto stavu obvykle postačí prachovka, mop nebo vysavač. Pro snadné čištění a údržbu doporučujeme, Osmo Čistící set pro podlahy (mop na prach, mop na vlhké setření z mikrovlákna a hadřík z aktivních vláken).
Pro čištění silně zašpiněných a vysoce namáhaných podlah např. ve veřejných prostorách použijte Osmo Sprej- mop z mikrovlákna a čisticí prostředek na bázi směsi vody a přípravku Osmo Wisch Fix - čistící a pečující přípravek, poté vyleštěte do sucha.

Pokyny pro použití:
Před použitím dobře protřepejte. První čištění dřevěných ploch proveďte hadrem, mopem nebo vysavačem jako obvykle. Plochy, ošetřené přípravkem Osmo Tvrdý voskový olej by měly být čištěny vlhkým hadrem (do vody přidejte přípravek Osmo Čistící a pečující přípravek Wisch Fix). Setřete do sucha, abyste zamezili proniknutí vlhkosti do spár. Před použitím Osmo Regenerační kapalný vosk nařeďte v poměru 1:1 s čistou vodou (1 díl vody a 1 díl Osmo Regeneračního kapalného vosku). Směs může být na podlahy snadno aplikována pomocí domácího ručního rozprašovače.
Pracujte po plochách 3 – 4 m2. Po nastříkání můžete směs rozetřít vlhkých mopem nebo hadrem. Ujistěte se, že nepoužíváte příliš mnoho vody – podlaha musí být jenom vlhká, nikoliv mokrá, jinak existuje nebezpečí nadměrného nanesení přípravku.

Čištění pracovního nářadí:
Pracovní nářadí vyčistěte ihned po použití pomocí vody a mýdla.

Doba schnutí:
Přibližně 30 – 40 minut (za běžných klimatických podmínek: cca 24 °C / 50% relativní vzdušná vlhkost) Nižší teplota nebo vyšší vzdušná vlhkost způsobují prodloužení doby schnutí.

Barevnost: 3015 čirý
Velikost balení: 1 l

Vydatnost:
1 litr připraveného roztoku postačuje k ošetření cca 44 m2 při aplikaci v jedné vrstvě.

logo-nahled

Osmo barvy na dřevo na bázi přírodních olejů a vosků, které nechají dřevo dýchat. Oleje uchovávají cenné přírodní vlastnosti dřeva. Vznikne přírodní nátěr, který šetří životní prostředí a je zdravotně nezávadný. Osmo nátěry jsou vyrobeny z čištěných dorůstajících rostlinných surovin. Po zaschnutí jsou Osmo nátěry nezávadné pro člověka, zvířata a rostliny.

Osmo barvy na dřevo jsou velmi vydatné, protože obsahují vysoký podíl pevných částic, což jsou oleje, vosky a barevné pigmenty. Díky tomu se výrazně snižuje cena za 1m² natřeného dřevěného povrchu. Barvy Osmo jsou v oblasti nátěrových hmot skutečná značka, která je známá po celém světě. Osmo je známkou kvality z Německa.