LEINOS 910 olejový balzám na nábytek 0,25 l

 
 

Ošetřující přípravek na naolejované a navoskované povrchy nábytku.

Dostupnost Skladem
Cena 255,90 Kč bez DPH
309,64 Kč / ks    
Značka LEINOS naturfarben
Kategorie Čističe a ošetřující oleje a vosky, údržba
 

Použití:
Ošetřující balzám k péči o olejované a voskované povrchy nábytku.

Technické vlastnosti:
Vodoodpudivý, hluboce pronikající impregnace. Testováno na migrační chování podle DIN EN 71, část 3.

Barevný odstín:
Bezbarvý až mírně nažloutlý.

Složení:
Lněný olej, tungový olej, ricinový olej, estery přírodních pryskyřic, isoparafín,sušidla. Obsah VOC tohoto výrobku činí max. 540 g/l.

Zpracování:
Naneste tenkou vrstvu na povrch nábytku čistým, měkkým hadříkem ve směru vláken, resp. struktury. V případě nábytkových povrchů, které nebyly ošetřeny produkty LEINOS, vyzkoušejte výrobek na nenápadném místě z důvodu snášenlivosti. Plastové povrchy z polystyrenu neošetřujte Olejovým balzámem na nábytek LEINOS!

Velikost balení a spotřeba:
cca 10 ml/m2.

Skladování a trvanlivost:
Originálně uzavřené balení je stabilní minimálně 2 roky. Uchovávejte na chladném, suchém místě v uzavřené nádobě.

Ředící a čistící prostředky:
K čištění nástrojů použijte LEINOS Ředidlo 200.

Standardní věty o nebezpečnosti:
Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.
Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt.

Pokyny pro bezpečné zacházení:
Uchovávejte mimo dosah dětí.

PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře.
NEVYVOLÁVEJTE zvracení.

Zabraňte uvolnění do životního prostředí.
Odstraňte obsah/obal v souladu s místními/regionálními/národními/mezinárodními předpisy.
Pracovní materiály napuštěné produktem, jako např. čisticí hadry, houbičky, brusný prach apod. s nezaschlým olejem, uchovejte neprodyšně uzavřené v kovových nádobách nebo ve vodě, a poté zlikvidujte. V jiném případě existuje nebezpečí samovznícení z důvodu obsahu rostlinného oleje. Samotný produkt není samozápalný. Během schnutí dbejte o dostatečnou ventilaci. Z důvodu použitých přírodních surovin se může vyskytovat zápach typický pro tento druh výrobku.

odstín (?) bezbarvý až mírně nažloutlý
velikost balení (?) 0,25 lt

LEINOS je ochranná známka německé společnosti Reincke Naturfarben GmbH. LEINOS naturfarben se zabývá vývojem, výrobou a prodejem výrobků, které uspokojují stále rostoucí ekologické nároky a očekávání klientů a jejich starost o vlastní zdraví.

LEINOS byl jednou z prvních značek používající termín "Naturfarben" (přírodní nebo přirozená barva). LEINOS přírodní barvy jsou vyrobeny převážně z přírodních produktů a nebo z přírodně identických látek a neobsahují biologicky nerozložitelné znečišťující látky. Na výrobu produktů LEINOS se užívá pouze cca 150 surovin. Účinky těchto surovin na člověka a životní prostředí jsou dobře známé a proto zvládnutelné. LEINOS používá pro své výrobky téměř výhradně opravdu přírodní suroviny. Ty jsou ovšem násobně dražší a obtížněji dostupné, než běžné syntetické suroviny. LEINOS není běžnou značkou pro prodej v supermarketech. Je určen pro náročného zákazníka, který vyhledává a požaduje kvalitní přírodní nátěry bez kompromisů za tomu odpovídající ceny.

Nejdůležitějším kritériem firmy LEINOS pro výběr surovin je nejvyšší možná snášenlivost s lidmi, snášenlivost s životním prostředím a vynikající technické vlastnosti - to vše pod novým heslem: istá příroda - zdravé prostředí - přirozenost"

Všechny výrobky LEINOS jsou šetrné k lidem. Téměř všechny výrobky LEINOS jsou po konzultaci s lékařem vhodné pro alergiky.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.