LEINOS 625 rychle schnoucí a brousitelný základ 0,75 l

 
Novinka
 

Dobře brousitelná penetrace ředitelná vodou. Pro rychlou přípravu odolného povrchu. Zabraňuje nadměrnému vsakování dalších nanášených olejových vrstev. Redukuje nerovnoměrné probarvování dřeva.

Dostupnost Skladem
Cena 483,90 Kč bez DPH
585,52 Kč / ks    
Značka LEINOS naturfarben
Webová stránka značky leinos.de
Kategorie BARVY NA DŘEVO - VNITŘNÍ
 

Oblast použití:
Pro rychlou, trvanlivou a snadno brousitelnou předúpravu savých interiérových ploch z masivního dřeva.

Technické vlastnosti:
Dobře brousitelná penetrace ředitelná vodou. Zabraňuje nerovnoměrnému zabarvování dřeva při nanášení následných vrstev oleje, jakož i nadměrnému vsakování prvních olejových vrstev.

Barevný odstín:
Nažloutlá.

Složení:
Voda, šelak, etanol, uhličitan draselný, Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone. Produkt nepodléhá směrnici Deco-Paint-Richtlinie.

Zpracování:
Nanášejte tence štětcem nebo válečkem a nechejte zaschnout. Přibližně po 45 minutách suchý povrch přebruste brusným papírem zrnitosti 240.

Doba schnutí:
Cca. 45 minut, v závislosti na síle nanesené vrstvy, druhu dřeviny, teplotě a vlhkosti vzduchu.

Velikost balení a spotřeba:
Přibližně 90 ml/m2, může se lišit v závislosti na savosti podkladu.
balení  0,75l vystačí na cca 7,5 m2 v jedné vrstvě
balení  2,5l  vystačí na cca 25 m2 v jedné vrstvě

Skladování a trvanlivost:
V chladu, suchu a obal těsně uzavřen. Originální balení je stabilní nejméně 5 let.

Likvidace:
V souladu s platnými předpisy. Pouze vysušený materiál může být odstraněn do domácího odpadu. Kód odpadu: EAK/EWC 08 01 20.

Ředící a čistící prostředky:
Řeďte vodou, na případné čištění použijte LEINOS Rostlinné mýdlo 930.

Pokyny pro bezpečné zacházení:
Obsahuje 1,2-Benzisothiazol-3(2H)-on. Může způsobit alergickou reakci.
Bezpečnostní list je k dispozici na vyžádání.
S2 Uchovávejte mimo dosah dětí
Zabraňte uvolnění do životního prostředí.
Obsah i nádobu správně recyklujte.

odstín (vzhled nátěru) (?) 625 bezbarvý (nažloutlý)
velikost balení (?) 0,75 lt

LEINOS_Logo_2

LEINOS je ochranná známka německé společnosti Reincke Naturfarben GmbH. LEINOS naturfarben se zabývá vývojem, výrobou a prodejem výrobků, které uspokojují stále rostoucí ekologické nároky a očekávání klientů a jejich starost o vlastní zdraví.

LEINOS byl jednou z prvních značek používající termín "Naturfarben" (přírodní nebo přirozená barva). LEINOS přírodní barvy jsou vyrobeny převážně z přírodních produktů a nebo z přírodně identických látek a neobsahují biologicky nerozložitelné znečišťující látky. Na výrobu produktů LEINOS se užívá pouze cca 150 surovin. Účinky těchto surovin na člověka a životní prostředí jsou dobře známé a proto zvládnutelné. LEINOS používá pro své výrobky téměř výhradně opravdu přírodní suroviny. Ty jsou ovšem násobně dražší a obtížněji dostupné, než běžné syntetické suroviny. LEINOS není běžnou značkou pro prodej v supermarketech. Je určen pro náročného zákazníka, který vyhledává a požaduje kvalitní přírodní nátěry bez kompromisů za tomu odpovídající ceny.

Nejdůležitějším kritériem firmy LEINOS pro výběr surovin je nejvyšší možná snášenlivost s lidmi, snášenlivost s životním prostředím a vynikající technické vlastnosti - to vše pod novým heslem:

istá příroda - zdravé prostředí - přirozenost"

 

Všechny výrobky LEINOS jsou šetrné k lidem. Téměř všechny výrobky LEINOS jsou po konzultaci s lékařem vhodné pro alergiky.

LEINOS je členem Mezinárodní asociace výrobců přírodních stavebních materiálů - INVENA a je zavázán dodržovat její obecné zásady,  např. uvádění úplného složení výrobků.