LEINOS 625 rychle schnoucí a brousitelný základ 2,5 l

 
Novinka
 

Dobře brousitelná penetrace ředitelná vodou. Pro rychlou přípravu odolného povrchu. Zabraňuje nadměrnému vsakování dalších nanášených olejových vrstev. Redukuje nerovnoměrné probarvování dřeva.

Dostupnost Skladem
Cena 1 435 Kč bez DPH
1 736,35 Kč / ks    
Značka LEINOS naturfarben
Kategorie Barvy na dřevo - vnitřní
 

Oblast použití:
Pro rychlou, trvanlivou a snadno brousitelnou předúpravu savých interiérových ploch z masivního dřeva.

Technické vlastnosti:
Dobře brousitelná penetrace ředitelná vodou. Zabraňuje nerovnoměrnému zabarvování dřeva při nanášení následných vrstev oleje, jakož i nadměrnému vsakování prvních olejových vrstev.

Barevný odstín:
Nažloutlá.

Složení:
Voda, šelak, etanol, uhličitan draselný, Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone. Produkt nepodléhá směrnici Deco-Paint-Richtlinie.

Zpracování:
Nanášejte tence štětcem nebo válečkem a nechejte zaschnout. Přibližně po 45 minutách suchý povrch přebruste brusným papírem zrnitosti 240.

Doba schnutí:
Cca. 45 minut, v závislosti na síle nanesené vrstvy, druhu dřeviny, teplotě a vlhkosti vzduchu.

Velikost balení a spotřeba:
Přibližně 90 ml/m2, může se lišit v závislosti na savosti podkladu.
balení  0,75l vystačí na cca 7,5 m2 v jedné vrstvě
balení  2,5l  vystačí na cca 25 m2 v jedné vrstvě

Skladování a trvanlivost:
V chladu, suchu a obal těsně uzavřen. Originální balení je stabilní nejméně 5 let.

Likvidace:
V souladu s platnými předpisy. Pouze vysušený materiál může být odstraněn do domácího odpadu. Kód odpadu: EAK/EWC 08 01 20.

Ředící a čistící prostředky:
Řeďte vodou, na případné čištění použijte LEINOS Rostlinné mýdlo 930.

Pokyny pro bezpečné zacházení:
Obsahuje 1,2-Benzisothiazol-3(2H)-on. Může způsobit alergickou reakci.
Bezpečnostní list je k dispozici na vyžádání.
S2 Uchovávejte mimo dosah dětí
Zabraňte uvolnění do životního prostředí.
Obsah i nádobu správně recyklujte.

odstín (?) 625 bezbarvý (nažloutlý)
velikost balení (?) 2,5 lt

LEINOS je ochranná známka německé společnosti Reincke Naturfarben GmbH. LEINOS naturfarben se zabývá vývojem, výrobou a prodejem výrobků, které uspokojují stále rostoucí ekologické nároky a očekávání klientů a jejich starost o vlastní zdraví.

LEINOS byl jednou z prvních značek používající termín "Naturfarben" (přírodní nebo přirozená barva). LEINOS přírodní barvy jsou vyrobeny převážně z přírodních produktů a nebo z přírodně identických látek a neobsahují biologicky nerozložitelné znečišťující látky. Na výrobu produktů LEINOS se užívá pouze cca 150 surovin. Účinky těchto surovin na člověka a životní prostředí jsou dobře známé a proto zvládnutelné. LEINOS používá pro své výrobky téměř výhradně opravdu přírodní suroviny. Ty jsou ovšem násobně dražší a obtížněji dostupné, než běžné syntetické suroviny. LEINOS není běžnou značkou pro prodej v supermarketech. Je určen pro náročného zákazníka, který vyhledává a požaduje kvalitní přírodní nátěry bez kompromisů za tomu odpovídající ceny.

Nejdůležitějším kritériem firmy LEINOS pro výběr surovin je nejvyšší možná snášenlivost s lidmi, snášenlivost s životním prostředím a vynikající technické vlastnosti - to vše pod novým heslem: istá příroda - zdravé prostředí - přirozenost"

Všechny výrobky LEINOS jsou šetrné k lidem. Téměř všechny výrobky LEINOS jsou po konzultaci s lékařem vhodné pro alergiky.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.