Osmo čistič sprej na zahradní nábytek - 8027 Bezbarvý 0,5 lt

 
 

Osmo Čistič Sprej je zvláště vhodný k čištění olejovaných dřevěných povrchů a dřevěného zahradního nábytku
ve venkovních prostorách. Je zvláště doporučován pro čištění olejovaných povrchů teras a zahradního nábytku. Účinné vyčištění. Čistí aniž by povrch byl narušen. Oživí a regeneruje povrch. Jednoduché použití. Vhodné pro privátní i veřejnou oblast. Vhodné pro všechny druhy dřevin.

Dostupnost skladem k dodání do 2 - 4 prac.dnů
Cena 246 Kč bez DPH
297,66 Kč / ks    
Značka Osmo
Kategorie Údržba venkovních nátěrů
 

Aerosolový přípravek pro denní čištění a péči - speciálně vyvinutý pro olejované dřevěné povrchy. Obsahuje mýdla na bázi přírodních olejů. Dřevo při čištění nevysychá. Obsažené ve vodě rozpustné látky snižují tvorbu šmouh a nevytváří na ošetřené ploše žádné vrstvy. Výrobek je dobře snášen pokožkou, neobsahuje barviva a parfémové složky, je biologicky odbouratelný, neobsahuje rozpouštědla a těkavé organické látky.

Oblast použití: Výrobek je zvláště vhodný k čištění olejovaných dřevěných povrchů a dřevěného zahradního nábytku. Je zvláště doporučován pro čištění olejovaných povrchů teras a zahradního nábytku.

Příprava:
Odstraňte volné nečistoty. Výrobek Osmo Čistič ve spreji pro venkovní použití je připraven k přímému použití - neřeďte.

Zpracování: Stříkací hlavici otevřete pootočením a nastříkejte výrobek přímo na ošetřovaný povrch. Následně otřete čištěnou plochu bavlněnou utěrkou.

Vydatnost:Vydatnost závisí na stupni znečištění ošetřované plochy.

Barevné odstíny: 8027 – bezbarvý

Velikost obalů: 0,5 lt lahev s rozstřikovačem

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.