Osmo čistič sprej interiér - 8026 Bezbarvý obsah 0,5 lt

 
 

Osmo Čistič Sprej je zvláště vhodný k čištění olejovaných a voskovaných dřevěných povrchů v interiéru.
Je doporučován zejména pro čištění povrchů ošetřených přípravkem Osmo Top olejem nebo Osmo Tvrdým voskovým olejem. Účinné vyčištění. Čistí aniž by povrch byl narušen. Oživí a regeneruje povrch. Jednoduché použití. Vhodné pro privátní i veřejnou oblast. Vhodné pro všechny druhy dřevin.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 241 Kč bez DPH
291,61 Kč / ks    
Značka Osmo
Kategorie Údržba a čistící prostředky
 

Aerosolový přípravek pro denní čištění a péči - speciálně vyvinutý pro olejované a voskované dřevěné povrchy, ošetřené např. přípravky Osmo Top olejem nebo Osmo Tvrdým voskovým olejem .Obsahuje mýdla na bázi přírodních olejů, čistí a ošetřuje povrch, aniž by poškozoval oleje a vosky. Nevysušuje čištěný povrch. Výrobek je dobře snášen pokožkou, neobsahuje barviva a parfémové složky, je biologicky odbouratelný, neobsahuje rozpouštědla a těkavé organické látky.

Složení: Výrobek na bázi přírodních olejů, <5% rostlinných mýdel (aniontové povrchově aktivní látky), neiontové povrchově aktivní látky, ošetřující složky, stabilizátory a konzervační činidla (methylchloroisothiazolinon, methylisothiazolinon).

Zpracování: Stříkací hlavici otevřete pootočením a nastříkejte výrobek přímo na ošetřovaný povrch. Následně otřete čištěnou plochu bavlněnou utěrkou.


Vydatnost: Vydatnost závisí na stupni znečištění ošetřované plochy.
Upozornění: Nanášejte pouze ve formě aerosolu, jinak hrozí poškození ošetřované plochy.

8026 – bezbarvý
Velikost obalů:
0,5 l lahev s rozstřikovačem

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.