Osmo tužidlo 6631 - pro olejové mořidlo 60 ml

 
 

Speciální bezbarvé tužidlo na bázi polyisokyanátů, určené ke zkrácení doby schnutí Osmo Olejového mořidla.

Dostupnost Na dotaz
Cena 276 Kč bez DPH
333,96 Kč / ks    
Značka Osmo
Kategorie tužidla do olejů
 

OSMO Tužidlo pro Olejové mořidlo se používá společně s Osmo Olejovým mořidlem pro zkrácení doby schnutí celého systému.

Doba životnosti je 1 rok a více, je-li výrobek uchován dobře uzavřený na suchém místě. Zbytky namíchaného produktu nelze skladovat a znovu použít.

Zpracování:
Celé balení Osmo Tužidla pro Olejové mořidlo smíchejte s Osmo Olejovým mořidlem (balení 1 l) tak, aby se obě složky důkladně promísily. Další zpracování je stejné jako u Osmo Olejového mořidla.


Doporučení: Doba zpracování je při použití tužidla snížena na cca 60 minut, prosím počítejte s tím a nemíchejte si více materiálu, než spolehlivě zpracujete během 45 minut. V případě, že nepoužijete celé balení Osmo Olejového mořidla, přidejte k němu Osmo Tužidlo pro Olejové mořidlo v množství 6 % - do extra nádoby.


Čištění nářadí:
Vyčistěte Osmo Čističem štětců (bez obsahu aromátů).
Doba schnutí:
Přibližně 4 - 5 hod. (za běžných klimatických podmínek: 23°C/50% relativní vzdušná vlhkost). Při nižších teplotách a/nebo vyšší vzdušné vlhkosti se prodlužuje dobu schnutí. Během schnutí zajistěte dobré větrání.

Balení:
0,06 l

logo-nahledOsmo barvy na dřevo na bázi přírodních olejů a vosků, které nechají dřevo dýchat. Oleje uchovávají cenné přírodní vlastnosti dřeva. Vznikne přírodní nátěr, který šetří životní prostředí a je zdravotně nezávadný. Osmo nátěry jsou vyrobeny z čištěných dorůstajících rostlinných surovin. Po zaschnutí jsou Osmo nátěry nezávadné pro člověka, zvířata a rostliny. Osmo barvy na dřevo jsou velmi vydatné, protože obsahují vysoký podíl pevných částic, což jsou oleje, vosky a barevné pigmenty. Díky tomu se výrazně snižuje cena za 1m² natřeného dřevěného povrchu. Barvy Osmo jsou v oblasti nátěrových hmot skutečná značka, která je známá po celém světě. Osmo je známkou kvality z Německa.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.