Osmo kartáč na podlahy 150 mm

 
 

Podlahový štětec (kartáč) Osmo s přírodním vlasem, nastavitelným držákem k natírání podlah.

Dostupnost Skladem
Cena 788 Kč bez DPH
953,48 Kč / ks    
Značka Osmo
Kategorie Štětce
 

Osmo kartáč - podlahový štětec pro snadné manuální zpracování olejů a vosků. Podlahový kartáč Osmo je zvláště vhodný pro natírání tvrdovoských olejů a dekoračních vosků v interiérech a také je vhodný pro povrchové ošetření terasových a balkonových prken.

logo-nahledOsmo barvy na dřevo na bázi přírodních olejů a vosků, které nechají dřevo dýchat. Oleje uchovávají cenné přírodní vlastnosti dřeva. Vznikne přírodní nátěr, který šetří životní prostředí a je zdravotně nezávadný. Osmo nátěry jsou vyrobeny z čištěných dorůstajících rostlinných surovin. Po zaschnutí jsou Osmo nátěry nezávadné pro člověka, zvířata a rostliny. Osmo barvy na dřevo jsou velmi vydatné, protože obsahují vysoký podíl pevných částic, což jsou oleje, vosky a barevné pigmenty. Díky tomu se výrazně snižuje cena za 1m² natřeného dřevěného povrchu. Barvy Osmo jsou v oblasti nátěrových hmot skutečná značka, která je známá po celém světě. Osmo je známkou kvality z Německa.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.