Anza Platinum Cut Brush - štětec plochý zkosený

 
 

Štětec se syntetickými vlákny pro nejvyšší kvalitu. Štětec Platinum zkosený poskytuje několik možností uchopení a šikmo řezané štětiny usnadňují kontrolu nad tím jak štětec leží na povrchu pro lepší preciznost nátěru. Vhodný pro barvy na vodní a olejové bázi a to pro interiér i exteriér. Ergonomicky tvarovaná rukojeť s patentovaným závěsem na nádobu.

Cena od 176 Kč bez DPH
od 212,96 Kč / ks
Značka Anza
Kategorie Štětce
Zvolte variantu
velikost, šíře mm: 35 mm Skladem 212,96 Kč / ks
176 Kč bez DPH
   
velikost, šíře mm: 50 mm Momentálně nedostupné 263,78 Kč / ks
218 Kč bez DPH
   
 

Anza Platinum CUT Brush - štětec plochý zkosený

Štětce Anza Platinum cut brush jsou vhodné pro natírání truhlářských výrobků, nábytku a dveří, oken. Tvarovaná rukojeť s několika možnostmi uchopení poskytuje dobrou kontrolu a pohodlnější práci se štětcem.

  • optimální složení štětce poskytuje nadmíru jemný povrch nátěru
  • zkosené štětiny pro lepší přesnost nánosu oleje a barvy
  • speciálně konstruovaná ergonomicky tvarovaná rukojeť
  • velmi vysoká absorpce barvy
  • patentovaný závěs na nádobu
  • nerezová objímka štětin

 

 

 

typ štětce syntetická štětina
oblast použití truhlářské výrobky, dveře, nábytek

logo Anza

Anza je předním švédským výrobcem štětců, válečků a malířského nářadí ve Skandinávii a neustále se vyvíjí podle potřeb malířů a řemeslníků.

Výzvou pro společnost Anza je, aby se natírání stalo hrou. Vše podstatné, co s tím souvisí, se začalo odvíjet v roce 1946. Dnes je Anza předním dodavatelem malířských nástrojů v severských zemích a neustále obnovuje své portfolio a významně zvyšuje úroveň vývozu. Nemůžete se stát lídrem na trhu jen tak náhodou. Stali se jedničkou díky tomu, že se zájmem sledovali a akceptovali požadavky svých zákazníků a všech uživatelů malířských produktů. Profesionální malíři a taktéž běžní uživatelé poskytli Anze dostatečné množství cenných rad a právě to značce Anza pomohlo vytvořit správné produkty.