Anza Obouruční čistící kartáč

 
Akce
 

Obouruční čistící kartáč s ergonomickým držadlem, který poskytuje sílu pro čištění. Zvlášť vhodný pro čištění svislých ploch (dřevěné fasády). Vhodný pro použití s prodlužovací tyčí Anza.

Dostupnost skladem k dodání do 4 prac.dnů
Běžná cena 681,23 Kč
Ušetříte 68,12 Kč (–10 %)
Cena 506,70 Kč bez DPH
613,11 Kč / ks    
Značka Anza
Kategorie Štětce
 

Obouruční pohodlný ergonomický úchop kartáče snižuje únavu v ruce a také zajišťuje, že máte správné uchopení, aby kartáč během čištění nevyklouzl z ruky. rozměry kartáče: š 60 x d 180 mm

logo Anza

Anza je předním švédským výrobcem štětců, válečků a malířského nářadí ve Skandinávii a neustále se vyvíjí podle potřeb malířů a řemeslníků.

Výzvou pro společnost Anza je, aby se natírání stalo hrou. Vše podstatné, co s tím souvisí, se začalo odvíjet v roce 1946. Dnes je Anza předním dodavatelem malířských nástrojů v severských zemích a neustále obnovuje své portfolio a významně zvyšuje úroveň vývozu. Nemůžete se stát lídrem na trhu jen tak náhodou. Stali se jedničkou díky tomu, že se zájmem sledovali a akceptovali požadavky svých zákazníků a všech uživatelů malířských produktů. Profesionální malíři a taktéž běžní uživatelé poskytli Anze dostatečné množství cenných rad a právě to značce Anza pomohlo vytvořit správné produkty.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.