Anza Elite floor brush - štětec na podlahy 200 mm

 
Akce
 

Štětec na podlahy Anza Elite floor brush je speciálně upravený pro aplikaci laků a olejů na podlahy a větší plochy.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 321,86 Kč
Ušetříte 32,19 Kč (–10 %)
Cena 239,40 Kč bez DPH
289,67 Kč / ks    
Značka Anza
Kategorie Štětce
 

Štětec na podlahy Anza Elite floor brush je ideálním nářadím pro rychlou aplikaci laků, olejů na podlaze a větší ploše. Pro ergonomičtější úchop a méně únavné použití má rukojeť štetce otvor pro palec. Prodlužovací tyč lze uchytit do zámku (otvoru) štětce což zajišťuje pravý úhel štětce vůči natírané ploše, usnadňuje práci a poskytuje rychlejší výsledek při současném snížení únavy ramen a zad.

logo Anza

Anza je předním švédským výrobcem štětců, válečků a malířského nářadí ve Skandinávii a neustále se vyvíjí podle potřeb malířů a řemeslníků.

Výzvou pro společnost Anza je, aby se natírání stalo hrou. Vše podstatné, co s tím souvisí, se začalo odvíjet v roce 1946. Dnes je Anza předním dodavatelem malířských nástrojů v severských zemích a neustále obnovuje své portfolio a významně zvyšuje úroveň vývozu. Nemůžete se stát lídrem na trhu jen tak náhodou. Stali se jedničkou díky tomu, že se zájmem sledovali a akceptovali požadavky svých zákazníků a všech uživatelů malířských produktů. Profesionální malíři a taktéž běžní uživatelé poskytli Anze dostatečné množství cenných rad a právě to značce Anza pomohlo vytvořit správné produkty.