Z důvodu opatření vlády ČR je naše prodejna v Ostravě Hrabové od 22.10.2020 uzavřená. Osobní odběr zaplacených objednávek (platbou předem) umožněn před vstupem do prodejny jen po telefonické domluvě. E-shop v provozu. Děkujeme za pochopení

Ředidlo LB-60 balení 0,9 lt

 
 

Bezaromátové ředidlo české výroby s lehkou citrusovou vůní, které je určeno pro použití do rostlinných olejů a alkydových nátěrových hmot.

 

Dostupnost Skladem
Cena 135 Kč bez DPH
163,35 Kč / ks    
Značka BBB barvy
Kategorie Ředidla, sušidla, tužidla
 

Ředidlo LB-60 je bezaromátové ředidlo české výroby s lehkou citrusovou vůní, které je určeno pro použití do rostlinných olejů a alkydových nátěrových hmot.

Míra ředění závisí na požadované viskozitě a penetračních vlastnostech ředěného materiálu. Při použití dodržujte všechny pokyny uvedené na etiketě výrobku.

Poznámka: Lakový benzín LB-60 je moderní bezaromátové ředidlo s vyšším bodem varu než u klasického bezaromátového ředidla. Ředidlo LB-60 se tedy tak snadno nevznítí (je bezpečnější) a nepodléhá speciálním přepravním předpisům (ADR).

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.