Osmo 3125 dekorační vosk intenzivní - modrá

 
  • 1 z 4
 

Osmo Dekorační vosk intenzivní odstíny je vhodný pro ošetření a dekorativní úpravu dřeva v interiéru: obložení stěn, lišty, nosníky, dveře, je rovněž vhodný pro ošetření spárovek, OSB a MDF desek. Je vhodný jako barevný základ pro dřevěné podlahy a k ošetření ztmavlých dřevěných ploch. Je zvláště doporučen pro použití na nábytek a hračky. Lehce zpracovatelný. Přizpůsobený vlastnostem dřeva a prodyšný. Odolný proti oděru a odpuzuje nečistoty, odolný vůči chemikáliím v domácnosti. Odolný vůči potu a slinám, i pro dětské hračky zcela zdravotně nezávadný.

Cena od 334 Kč bez DPH
od 404,14 Kč / ks
Značka Osmo
Kategorie Intenzivní odstíny
Zvolte variantu
Osmo 3125 dekorační vosk intenzivní - modrá Obsah balení: 0,125 lt
Odstíny: 3125 - Modrá
Skladem 404,14 Kč / ks
334 Kč bez DPH
   
Osmo 3125 dekorační vosk intenzivní - modrá Obsah balení: 0,375 lt
Odstíny: 3125 - Modrá
Na dotaz 738,10 Kč / ks
610 Kč bez DPH
   
 

OSMO DEKORAČNÍ VOSK INTENZIVNÍ ODSTÍNY

Popis produktu: Transparentní nebo intenzivně tónovaný nátěr na dřevo, který jedinečným způsobem kombinuje v jednom výrobku výhody a přednosti přírodních olejů a vosků. Osmo Dekorační vosk odpuzuje nečistoty a vodu, je odolný vůči otěru a je příjemný na dotyk. Struktura dřeva zůstává viditelná. Jednoduché použití bez nutnosti podkladového nátěru nebo potřeby přebrušování – šetří čas a peníze. Mikroporézní, nepraská, neloupe se, netvoří šupinky. Odolný vůči vínu, pivu, kole, kávě, čaji, ovocným šťávám, mléku a vodě, vyhovuje požadavkům normy DIN 68861-1A, zamezuje vzniku stop po vodě. Po zaschnutí je nátěr neškodný pro lidi, zvířata a rostliny (odolný vůči potu a slinám podle normy DIN 53160, vhodné i pro dětské hračky v souladu s požadavky normy EN 71.3).

Oblast použití:
OSMO Dekorační vosk je vhodný pro ošetření a dekorativní úpravu dřeva v interiéru: obložení stěn, lišty, nosníky, dveře, je rovněž vhodný pro ošetření spárovek, OSB a MDF desek. Je vhodný jako barevný základ pro dřevěné podlahy a k ošetření ztmavlých dřevěných ploch. Je zvláště doporučen pro použití na nábytek a hračky.

Složení: Na bázi přírodních rostlinných olejů a vosků (slunečnicový olej, sójový olej, bodlákový olej, karnaubový a kandelinový vosk), parafínů, pigmentů na bázi oxidů železa a organických pigmentů, oxidu titaničitého (bílý pigment), sikativ (sušidel) a přídavných látek zajišťujících vodoodpudivost.

Zpracování: Transparentně barevný (1 nátěr): Přípravek naneste v tenké vrstvě Osmo pevným štětcem nebo Osmo válečkem z mikrovlákna ve směru vláken dřeva na suché dřevo a pečlivě rozetřete. Požadujete-li lehce mořený vzhled, pak v průběhu 20 minut setřete nanesený nátěr hadříkem neuvolňujícím vlákna. Během schnutí zajistěte dostatečné větrání.
Intenzivně barevný (2 nátěry): Přípravek naneste na suché dřevo v tenké vrstvě Osmo pevným štětcem nebo Osmo válečkem z mikrovlákna ve směru vláken dřeva a pečlivě rozetřete bílým leštícím kotoučem. Během schnutí zajistěte dostatečné větrání. Po zaschnutí naneste druhý nátěr, rovněž v tenké vrstvě a rozetřete.

Pozor: Pro mechanicky zatěžované plochy, jako jsou například podlahy, doporučujeme maximálně jeden nátěr a poté aplikaci svrchního nátěru bezbarvým Osmo Tvrdým voskovým olejem Original. U bíle zbarvených podlah použijte pro svrchní nátěr Osmo Tvrdý voskový olej natural Effekt 3041 nebo Tvrdý voskový olej bílý 3040.
U intenzivně zbarvené podlahy (2 nátěry), upozorňujeme obecně na nebezpečí nadměrné aplikace.

Čištění pracovního nářadí: Pracovní nářadí vyčistěte pomocí Osmo Čističe štětců (bez obsahu aromátů).

Doba schnutí: Přibližně 24 hodin (za běžných klimatických podmínek: 23°C/50% relativní vzdušná vlhkost).

Vydatnost: 1 l výrobku vystačí přibližně na 24 m2 při jednom nátěru. Vydatnost nátěru závisí ve velké míře na vlastnostech daného dřeva. Veškeré uváděné údaje se vztahují k hladce ohoblovaným / obroušeným dřevěným povrchům, v případě jiného typu povrchu se mohou spotřeby odlišovat.

Upozornění:
Příliš vydatné nanesení produktu a nedostatečné větrání způsobují prodloužení doby schnutí a vznik typického olejového zápachu. Vybírejte takový odstín, který odpovídá přirozené barvě dřeva nebo lehce tmavší, odstín ověřte zkušebním nátěrem.

Odstíny:
3104 červená
3105 žlutá
3125 modrá
3131 zelená
3132 šedobéžová
3169 černá
3172 hedvábí
3181 křemen
3186 bílá matná
3188 sníh

Tablo - rychlý přehled intenzivních odstínů

Balení:
0,125 lt; 0,375 lt; 0,75 lt; 2,5 lt; 25 lt

POZOR: Textilie nasáklé olejem nikdy neházejte na hromadu, ale skladujte před jejich konečnou likvidací ve vzduchotěsných kovových nádobách nebo v nádobách s vodou, případně je rozprostřete na dobře větraném místě a nechejte proschnout. V opačném případě může dojít k jejich samovznícení.

logo-nahledOsmo barvy na dřevo na bázi přírodních olejů a vosků, které nechají dřevo dýchat. Oleje uchovávají cenné přírodní vlastnosti dřeva. Vznikne přírodní nátěr, který šetří životní prostředí a je zdravotně nezávadný. Osmo nátěry jsou vyrobeny z čištěných dorůstajících rostlinných surovin. Po zaschnutí jsou Osmo nátěry nezávadné pro člověka, zvířata a rostliny. Osmo barvy na dřevo jsou velmi vydatné, protože obsahují vysoký podíl pevných částic, což jsou oleje, vosky a barevné pigmenty. Díky tomu se výrazně snižuje cena za 1m² natřeného dřevěného povrchu. Barvy Osmo jsou v oblasti nátěrových hmot skutečná značka, která je známá po celém světě. Osmo je známkou kvality z Německa.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.