Osmo 3087 vosková údržba a čistící prostředek - Bílá

 
 

Osmo vosková údržba a čisticí prostředek bílý transparentní používejte pouze na bílé povrchy. Výborně se hodí k oživení všech povrchů s úpravou Osmo Tvrdými voskovými oleji. Pro podlahy a nábytek. Čistí a regeneruje zároveň. Zásobuje dřevo přírodními tvrdými vosky, aniž by se vytvořil film.

Cena od 423 Kč bez DPH
od 511,83 Kč / ks
Značka Osmo
Kategorie Čističe a ošetřující oleje a vosky
Zvolte variantu
Obsah balení: 1 lt
Odstíny: 3087 - Bílá
skladem k dodání do 4 prac.dnů 922,02 Kč / ks
762 Kč bez DPH
   
Obsah balení: 0,5 lt
Odstíny: 3087 - Bílá
Momentálně nedostupné 511,83 Kč / ks
423 Kč bez DPH
   
 

Bezbarvý nebo transparentní ošetřující vosk pro občasné oživení dřevěných podlah ošetřených tvrdým voskovým olejem stejně jako nábytku a jiných olejovaných nebo voskovaných dřevěných povrchů v interiéru. Při přiměřené péči zůstávají plochy ošetřené přírodními, zdraví nepoškozujícími tvrdými vosky (karnaubový a kandelinový vosk). Ošetřené podlahy zůstanou odolné bez toho, aniž by se na nich tvořil film.

Zpracování:
Ruční aplikace: Pro odstranění skvrn a intenzivní péči naneste přípravek Osmo Vosková údržba a čisticí prostředek pomocí utěrky z mikrovlánka na čištěnou plochu (cca 2 čajové lžičky na m2). Pokud je to třeba u silně odolných skvrn, vydrhněte je pomocí naší utěrky nebo utěrky Scotchpad s naneseným přípravkem Osmo Vosková údržba a čisticí prostředek.
Strojní aplikace:
Přípravek Osmo Vosková údržba a čisticí prostředek aplikujte bílým leštícím kotoučem čistícího stroje (cca 2 čajové lžičky na m2). Přípravek Osmo Vosková údržba a čisticí prostředek rovnoměrně rozetřete a zaleštěte do podlahy. Pokud při aplikaci stroj ponechává stopy, leštící kotouč otočte nebo vyměňte – pro porobnosti kontaktujte FloorXcenter. Požadujete-li vysoký lesk podlahy, vyleštěte navíc i suchou podlahu pomocí bílého leštícího kotouče.

Čištění pracovního nářadí: Pracovní nářadí vyčistěte pomocí Osmo Čističe štětců (bez obsahu aromátů).

Doba schnutí: Přibližně 30 – 40 minut (za běžných klimatických podmínek: 23°C/50% relativní vzdušná vlhkost). Při nízkých teplotách a/nebo vyšší vzdušné vlhkosti se prodlužuje doba schnutí. Během schnutí zajistěte dostatečné větrání.

Vydatnost: Vydatnost přípravku Osmo Vosková údržba a čisticí prostředek / Osmo Vosková údržba a čisticí prostředek ve spreji závisí významně na nasákavosti a stupni znečištění ošetřovaného povrchu. 1 litr přípravku postačí pro přibližně 80 - 100 m2 plochy, 2 čajové lžičky na 1 m2.

Pokyny: Při pravidelné aplikaci tvrdých vosků (karnaubový a kandelinový vosk) bude podlaha oživená a bude odolnější proti znečištění a otěru. Je nezbytné v průběhu let doplňovat olejový podíl v podlahách, ošetřených tvrdým voskovým olejem. Přípravek je třeba aplikovat pouze v tenké vrstvě, jinak budou na podlaze vidět stopy bot.
Osmo Vosková údržba a čisticí prostředek bílý transparentní používejte pouze na bílé povrchy. U silně zatěžovaných podlah (veřejné prostory) doporučujeme na plochy, ošetřené Osmo Voskovou údržbou a čisticím prostředkem, aplikovat ještě Osmo Tvrdý voskový olej.

Barevné odstíny: 3087 Bílý transparentní


Balení: Vosková údržba a čisticí prostředek bílý transparentní: 0,5 lt, 1 lt

logo-nahledOsmo barvy na dřevo na bázi přírodních olejů a vosků, které nechají dřevo dýchat. Oleje uchovávají cenné přírodní vlastnosti dřeva. Vznikne přírodní nátěr, který šetří životní prostředí a je zdravotně nezávadný. Osmo nátěry jsou vyrobeny z čištěných dorůstajících rostlinných surovin. Po zaschnutí jsou Osmo nátěry nezávadné pro člověka, zvířata a rostliny. Osmo barvy na dřevo jsou velmi vydatné, protože obsahují vysoký podíl pevných částic, což jsou oleje, vosky a barevné pigmenty. Díky tomu se výrazně snižuje cena za 1m² natřeného dřevěného povrchu. Barvy Osmo jsou v oblasti nátěrových hmot skutečná značka, která je známá po celém světě. Osmo je známkou kvality z Německa.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.